Targi urodowe, czyli targi kosmetyczne i fryzjerskie zyskują na popularności. Organizowane są przez cały rok, a moment kulminacyjny mają na przełomie zimy i wiosny, czyli przed rozpoczęciem sezonu weselnego. Targi urodowe to doskonały sposób na zaprezentowanie swojej firmy – ale jak zrobić wrażenie na potencjalnych klientach? Pomoże w tym agencja hostess.

Targi to bardzo duży event, na który zjeżdża wiele profesjonalnych marek, specjalistów w branży beauty i ogromna ilość potencjalnych klientów. Warto zatem zadbać nie tylko o odpowiednie zaplecze merytoryczne i specjalistyczne, ale również o przygotowanie stoisk. Jeśli planujemy wykonywanie makijażu albo fryzur w czasie targów potrzebna będzie nam profesjonalna modelka, którą zatrudnia agencja hostess. Warszawa jest miastem biznesu, dlatego planujesz tam organizacje pokazów na targach, postaraj się zorganizować wszystko wcześniej. Terminy rezerwacji mogą być zajęte wiele miesięcy przed targami. Jeśli agencja hostess jest znana, musisz zgłosić się do niej zaraz po tym, jak dowiesz się o targach.

Jak wybrać hostessę na targi beauty?

Oczywiście warunkiem jest nienaganna prezencja. Jeśli będziemy organizować pokazy makijażu, warto zwrócić uwagę na to, czy hostessa:

  • ma przedłużane rzęsy – może to utrudniać wykonanie makijażu, który mamy w planach,
  • ma problemy z cerą – musimy wtedy przygotować odpowiednie kosmetyki,
  • ma makijaż pepermenty – często dyskwalifikuje to jej udział w prezentacji makijażu.

Musisz z góry wiedzieć, jaki cel ma mieć nasza prezentacja i odpowiednio skonkretyzować nasze wymagania – jeśli wiem, czego oczekujemy, następnym punktem jest agencja hostess. Warszawa czy Poznań – tam wiele agencji na swoich stronach internetowych szczegółowo opisuje specjalizacje hostess – w przypadku targów beauty sprawdzą się hostessy – modelki ponieważ mają odpowiednie doświadczenie.

W przypadku, gdy organizujemy pokazy fryzjerskie istotne będą inne czynniki, przede wszystkim:

  • długość włosów,
  • stan włosów,
  • kolor włosów – naturalny czy farbowany,
  • ograniczenia osobiste hostessy – np. czy zgadza się na farbowanie, skracanie włosów.

O inne aspekty zapytaj przy ofercie, profesjonalna agencja hostess odpowie na każde Twoje pytanie.

Jak ciekawie zorganizować pokaz?

Należy pamiętać, że w obecnych czasach Twoi klienci mają szeroki dostęp do Internetu, w którym znaleźć można efektowne pokazy fryzur i metamorfozy z makijażem. Śledź na bieżąco nowinki na Instagramie, przeglądaj zdjęcia gwiazd i pokaż trendy, które już widać za granicą, a jeszcze są mało znane w Polsce. Największą popularnością cieszą się efektowne zmiany wizerunku albo makijaże okazjonalne. Nie zapominajmy jednak o tym, że piękno tkwi również w prostocie, a na targach pojawiają się nie tylko profesjonaliści, strzałem w dziesiątkę będzie pokaz np. z makijażem do pracy czy fryzurą na co dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *