Osoby, które posiadają jakiekolwiek pasje czy zainteresowania, prędzej czy później będą szukały sposobności do pogłębiania swojej wiedzy czy poszerzenia grona znajomych z podobnymi upodobaniami. Nie da się ukryć, że branża motoryzacyjna zrzesza miliony osób na całym świecie, a grono pasjonatów przeróżnych samochodów w Polsce stale rośnie.

Różnorakie targi motoryzacyjne są wydarzeniami skierowanymi specjalnie dla ludzi, których łączy pasja do motoryzacji, samochodów i różnych zagadnień z tym związanych. Jest to również świetny moment oraz miejsce dla firm z tej branży.

Targi mogą być wykorzystywane do promowania swojej oferty oraz możliwości. Tym samym marki zachęcają do  skorzystania ze swoich usług w inny sposób niż tradycyjny- reklamą. Zainteresowanie potencjalnych odbiorców to niezwykle istotny punkt targów. Dla klientów to również świetna okazja do dowiedzenia się o aktualnościach, nowych rozwiązaniach itd.

Można powiedzieć, że targi motoryzacyjne łączą przyjemne z pożytecznym. Po pierwsze, pozwalają na dobrą zabawę, a po drugie dostarczają porcję solidnej wiedzy. Organizacja wydarzenia tego typu to nie lada wyzwanie. Wie o tym nie tylko organizator ale również każdy podwykonawca- fotograf, osoba odpowiedzialna za jedzenie i napoje, ogólnopolska agencja hostess czy modelek i wiele innych.

ogólnopolska agencja hostess motoryzacja

Targi branżowe to świetny pomysł!

Faktem jest, że targi branżowe podbijają rynek oraz serca Polaków. Mogą one dotyczyć przeróżnych dziedzin  branż. Kto z nas nie słyszał o wydarzeniach ślubnych, gastronomicznych czy właśnie motoryzacyjnych? Targi to idealna okazja dla firm na bezpośredni kontakt z klientem, poznanie ich opinii, obaw czy potrzeb. Daje to również możliwość na zbudowanie zaufania oraz więzi na linii klient-marka.

W targach branżowych (motoryzacyjnych) zazwyczaj biorą udział firmy i przedsiębiorstwa, które należą do jednej z kilku kategorii. Są to m.in. : firmy wchodzące na rynek, posiadające ugruntowaną i stabilną pozycję oraz  np. te, które dopiero planują wprowadzić nowy produkt/usługę.

Uczestnictwo w wydarzeniu tego typu pozwala na przeżycie doświadczeń na własnej skórze, bezpośrednio. Zazwyczaj, o komfort odwiedzających dbają organizatorzy ale również hostessy oraz agencja hostess- Warszawa, Kielce, Poznań czy Wrocław- wszędzie tam, gdzie motoryzacja, muszą pojawić się piękne kobiety. W organizacji takiego wydarzenia warto jest postawić na kompetentną oraz odpowiednią obsługę, która nie tylko przykuje uwagę odwiedzających swoim  wyglądem ale również zaciekawi klientów rzetelną wiedzą.

Targi motoryzacyjne 3TM w Gdańsku

Przykładem wydarzenia jakim są targi motoryzacyjne jest event 3TM, który regularnie odbywa się w Gdańsku. Jego pomysłodawcą jest właściciel agencji reklamowej- Wojciech Stybor. Organizację wydarzenia tego typu zaczął on od zebrania grupy przedsiębiorców, którzy podobnie do niego są wielkimi pasjonatami motoryzacji.

Postanowili wspólnie stworzyć wydarzenie, które będzie zrzeszać miłośników samochodów. Ponadto, będzie areną do wymieniania się poglądami oraz wszelakimi inspiracjami. dodatkowo targi 3TM mają pozwolić na znaczne poszerzenie wiedzy motoryzacyjnej.

W pierwszej edycji targów w Gdańsku udział wzięło ponad 7 tysięcy osób i z roku na rok zainteresowanie wydarzeniem wciąż rosło. Obecnie 3TM jest największą imprezą tego typu w północnej części Polski! Targi odbywają się w obiekcie o nazwie Amber Expo, który ma ponad 12000 m2. Odwiedzający mogą obejrzeć i porównać wszystkie dostępne na naszym rynku marki oraz modele samochodów.

ogólnopolska agencja hostess targi

Ogólnopolska agencja hostess o targach motoryzacyjnych

Nieodłącznym elementem targów motoryzacyjnych są piękne kobiety, które po pierwsze promują ofertę danej marki a po drugie posiadają odpowiednią wiedzę na dany temat.

Oczywiście, kompleksową obsługę zapewnia ogólnopolska agencja hostess lub jej lokalne/miejscowe oddziały. Agencja starannie dobiera swoje kandydatki pod dane wydarzenie oraz odpowiednio je przygotowuje. W przypadku eventu tego typu, zdecydowanie poleca się korzystanie z usług profesjonalnej agencji hostess lub/i modelek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *